Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tvořivé dílny - 4. čtvrtletí 2008

29. 9. 2008


Milé tvořilky, zveme Vás na další akcičky.1. Malování na hedvábí v pátek 24.10. 15,30-17,30hod.- je velmi oblíbenou metodou pro zdobení hedvábných šál, šátků, kravat a malování obrázků. Seznámíme se s různými technikami – batika, malování motivů konturou a domalování barvami, použití soli, které tvoří zajímavé efekty. Technika jako je batika je vhodná i pro velmi malé.


2. Výroba gelových a parafínových svíček v pátek 21.11. 15,30 – 17,30 hod.- budete si moci vyrobit gelovou svíčku, kterou si vylijete do skleněných svícnů, kořenek či do jiného tvaru sklenice a přizdobíte přírodninami, pískem, kamínky, škeblemi a jiným dekoračním materiálem. Dále se seznámíte s výrobu parafínových svíček různých barev a tvarů, vylívaných do rozmanitých forem, za použití více technik. Parafín si bude přibarvovat dle vaší fantazie a vonět vonnými olejíčky.


3. Výroba adventních věnců a vánočních dekorací v sobotu 29.11. 8,30 –10,30 hod. - na této akci se seznámíte s výrobou adventních věnců a vánočních dekorací. Budeme zdobit slámové i polystyrenové korpusy věnců zelenými větvičkami nebo jen necháme vyniknout přírodní slámě. Budeme používat přírodní a jiné dekorace a svíčky. Můžete si dekorovat svícny i svíčky a věnce na dveře. Nahlaste zda máte korpus věnce, svíčky, atd. Drobný dekorační materiál popř. i korpusy věnců zajistíme.


4. Výroba šperků v pátek 12.12. 15,30 –17,30hod. – vyrobíte si šperky z korálků, drátků a sklíček. Vše jsou jednoduché techniky i pro malé děti. Navlékání jemných korálků rozvíjí jemnou motoriku u dětí i u dospělých.


Na všechny akce je materiál zajištěn, hlaste se předem na e-mail: sarkander.akce@seznam.cz, tel. 575 570 295.


Na setkání na některé z našich akcí se těší

Ilona a Markéta